16 Nisan 2012 Pazartesi

aylaaarrr öncesinden bir mim

Tarihini söylemeye utanıyorum :) Güzel Yaz'ımın güzel annesi Deniz beni mimlemişti...

Hakkımda bilinmeyen 7 şey diye bir mim..

unuttum gibi ama aslında hiç unutmadım, galiba fazla dürüst olmak gerekiyordu o yüzden erteliyordum :)

şimdi evde Pazar tembelliği yaparken yazayım dedim..

başlayayım bakalım :)

1- Cadıyım. Güleryüzlü, melek olarak gördüğünüz ben, birisi sevdiklerimin ya da benim canımı yaktığında cadının teki olabiliyorum. Elbette kontrollüyüm, kimseye bir zarar vermiyorum, şiddetten nefret ediyorum ama davranışlarımla dövmekten beter ediyorum :) Şaka bir yana sadece hayatımdan çıkarıp Allah'a havale ediyorum. Çok şükür Allah bu dünyada bana yaptıklarının cezasını veriyor herkese.

2- Tembelim. Evet evet gece yarılarına kadar deli gibi çalışan ben bazı konularda tembelim. Yatağımı toplamak zor gelir, dolaptaki yemeği ısıtıp masa hazırlamak zor gelir, ekmeğin arasına zeytin peynir koyar yerim mesela :) Ama iş konusunda tam tersiyim. İş'te tembellik yapana da sinir olurum.

3- İnatçıyım. Genelde makul ve mantıklı şeyler isterim, yapılmazsa inat ederim. Hatta öyle inat ederim ki evlenmekten vazgeçerim. Dediğim dedik tiplerden biriyim kısacası. 

4- Tahammülsüzüm. Aptallara, gereksiz konuşanlara, ukalalara, kendini beğenmişlere, işten kaytaranlara, uyuşuklara,laf anlamazlara, yalancılara, ikiyüzlülere kesinlikle tahammülsüzüm.. Enerjimi düşürecek herkesten anında uzaklaşırım.

5- Çok şeffafım. Bazen gereksiz fazla... Burası dahil, her yerde herkese anlatırım kendimi. Ne sırrım vardır ne bişeyim.. Bu huyumun zarar verdiği oldu mu ? Bilmem, hiç o gözle bakmadım. Fazla pozitif olduğum için olabilir.

6- Titizim. Bir başak burcu olarak titizliğin, detayın dibine vurmuş durumdayım. Tanımadığım biri (kargocu mesela) masamdaki kalemimi kullanırsa, o kalemi kullanamam. Hijyen delisiyim. Otobüsteki tutacakları tutamam. Bu konuda doktora gitmişliğim bile var. Yaptığım excel tablosunda bir rakam bile farklı yazı karakteri ile yazılmışsa hiç üşenmem düzeltirim. Başka birisi yapmışsa dürter beni o farklılık, ne yapar ne eder onu da düzeltirim.

7- bilemedim...

valla 7 tane madde bulamadım :) belki beni biraz tanımış sizler yazmak istersiniz yorumlarda :) sizce belli etmediğim ama sizin anladığınız bir huyum var mı acaba ?

Deniz'cim sana da çookk teşekkür ederim :) biraz geç oldu ama :)

5 yorum:

http://www.arenandfamily.blogspot.com/ dedi ki...

çok şekersin:))

nesli dedi ki...

güzel yüzünü görmüş olduk sayesinde :)

srpbykylmzr dedi ki...

:))ay ne güzel anlatmışsın yaaa bayıldım..ben ekliyorum o zman 7. madde VEFALISIN..! benim dışarıdan gördüğüm ve anladığım kadarıyla ..Ve bu yönün gerçekten çok belirgin bence.öptm

zeys dedi ki...

aama ben o fıyonka bayıldım!!!
bu arada blogunu yenı kesfettım :) takıppteyım benımkıne de beklerım :) sevgılerr :))


http://zeysfashionroom.blogspot.com/

Sacit Özcan dedi ki...

7- Tanıdığımız ennn deli Fenerbahçelisin Seda'cımmm :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...